Výsledky - 5. ročník
Hlavna stránka / Výsledky / Výsledky 5. ročníka Brezovského behu zdravia
Výsledky piateho ročníka BBZ

Kategória - Veľký okruh mužov

Veľký okruh mužov
Meno & Priezvisko Čas
1. Filip Čižmár 00:33:48.81
2. Martin Bendík 00:37:31.51
3. Peter Sidorják 00:37:51.57
4. Pavol Babej 00:37:55.98
5. Anton Hudák 00:38:30.72
6. Peter Šoltýs 00:40:42.31
7. Emanuel Maťaš 00:40:47.66
8. Marek Dutko 00:42:41.31
9. Marián Rybár 00:42:53.99
10. Jakub Gazdič 00:42:57.53
11. Šimon Bandžak 00:43:36.76
12. Jozef Niko 00:43:41.21
13. Miloš Partila 00:44:25.34
14. Tomáš Koščuško 00:44:32.63
15. Marek Kokinda 00:44:36.11
16. Ján Peržel 00:44:53.95
17. Peter Čegiň 00:46:04.00
18. Peter Bakajsa 00:46:06.04
19. Peter Kopas 00:46:17.32
20. Lukáš Semán 00:47:41.64
21. Michal Kendra 00:47:46.13
22. Peter Bakaľár 00:48:16.02
23. Michal Kostik 00:48:22.20
24. Jozef Lörinc 00:49:45.89
25. František Kozubaľ 00:50:48.56
26. Ján Koščuško 00:51:36.87
27. Dominik Šoltys 00:51:57.84
28. Imrich Mihok 00:52:20.86
29. Matúš Kostik 00:53:12.02
30. Matej Lukáč 00:54:55.91
31. Marek Bošansky 00:54:58.53
32. Stanislav Bogdan 00:55:41.90
33. Ján Gdovin 00:57:17.45
34. Pavol Hudák 00:58:30.90
35. Damián Sokol 00:59:13.95
36. Damián Hudák 00:59:13.95
37. Radoslav Džupin 00:59:52.41
38. Jozef Urban 01:00:34.00
39. Vladislav Reicher 01:12:13.52
40. František Schrenk DNF

Kategória - Veľký okruh žien

Veľký okruh žien
Meno & Priezvisko Čas
1. Emília Sovičová 00:46:17.88
2. Edita Vrbiaková 00:49:03.83
3. Nartina Giňovská 00:49:45.89
4. Ivana Šinaľová 00:54:55.54
5. Monika Tóthová 01:03:23.06
6. Regina Pitrovska 01:18:15.03
7. Kamila Reicherová 01:18:15.03
8. Jana Petrova DNF
9. Magda Zavilová DNF

Kategória - Malý okruh do 15 rokov

Malý okruh do 15 rokov
Meno & Priezvisko Čas
1. Emanuel Kusek 00:19:05.89
2. Patrik Gmiter 00:21:23.43
3. Jozef Benedikt Bandžak 00:22:00.56
4. Peter Štapinský 00:22:03.20
5. Radka Džupinová 00:24:18.09
6. Ivan Mihalčín 00:25:16.34
7. Damián Kostár 00:25:20.89
8. Daniel Niko 00:25:39.25
9. Jozef Sirotňák 00:25:53.48
10. Brennen Greisler 00:28:06.89
11. Jakub Gmiter 00:28:39.92
12. Kristína Kopasová 00:38:41.07
13. Tereza Kopasová 00:38:41.67
14. Sofia Magdošková 00:41:22.73
15. Tomas Seman 00:41:48.50
16. Jan Lukáč 00:42:08.64
17. Olívia Janošková 00:45:29.90
18. Richard Janoško 00:45:30.64
19. Natália Hanuščáková 00:52:09.88
20. Lia Kardelis 00:52:10.24
21. Tadeáš Janoško DNF
22. Alexandra Janošková DNF
23. Sára Šitnerova DNF

Kategória - Malý okruh nad 15 rokov

Malý okruh nad 15 rokov
Meno & Priezvisko Čas
1. Ján Jurko 00:16:54.21
2. Rastislav Mariňak 00:17:26.47
3. Martin Čižmár 00:17:29.60
4. Imrich Bača 00:17:50.18
5. Maroš Socha 00:18:07.31
6. Michal Kundrík 00:19:05.72
7. Maroš Jarkovský 00:21:12.59
8. Roman Pavlík 00:21:12.59
9. Mikuláš Gmiter 00:21:37.57
10. Simona Pangrácová 00:21:39.03
11. Jozef Veselský 00:21:47.18
12. František Helečka 00:21:53.65
13. Norbert Sak 00:23:32.88
14. Lenka Sokol 00:25:12.92
15. Marek Peržeľ 00:25:28.32
16. Ján Kanuščák 00:25:32.06
17. Monika Györiová 00:25:51.75
18. Jozef Sirotňák 00:25:54.36
19. Tatianka Bačová 00:26:14.70
20. Ľuboš Lacko 00:26:18.72
21. Kristína Jurková 00:26:41.53
22. Adela Smetanová 00:27:08.33
23. Silvia Šinaľová 00:27:30.53
24. Ladislav Lukáč 00:27:46.54
25. Emil Kuchár 00:28:39.04
26. Slavo Čačko 00:28:44.77
27. Zuzana Bakajsová 00:29:20.09
28. Alena Kocanova 00:29:33.50
29. Marek Partila 00:29:54.05
30. Samuel Daňko 00:29:56.73
31. Daniel Lukáč 00:30:01.04
32. Patrícia Šoltysová 00:30:02.24
33. Ján Kundrík 00:32:14.70
34. Diana Kostárová 00:33:05.21
35. Martina Handušová 00:33:22.08
36. Jozef Soták 00:35:14.68
37. Marek Magdoško 00:41:33.73
38. Matúš Semán 00:41:48.50
39. Marek Lukáč 00:42:08.64
40. Alena Lukáčová 00:42:08.64
41. Matúš Janoško 00:45:33.11
42. Marián Martinec 00:48:45.83
43. Peter Pribula 00:52:38.13
44. Kamila Sotáková 00:52:38.13
45. Viktória Janošková DNF
46. Miroslava Janošková DNF